Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBB041WHP13 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBB041WHP13 Monaco Plate 6-1/2" Dia. Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBB041WHP13 |
| Manufacturer Part # | DBB041WHP13 |
| Shape | Round |
| Rim Style | Wide Rim |
| Size | 6.500" = 6-1/2" |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 8.16 lbs |
| UPC | 840291009531 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBB041WHP13, Monaco Plate, 6-1/2" dia., round, wide rim, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
