Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china saucers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBB003WHP23 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBB003WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Spiral® Bouillon/ Cream Soup Bowl Saucer
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBB003WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBB003WHP23 |
| Size | 6.0" To 6.49" |
| Shape | Round |
| Construction | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 5.95 lbs |
| UPC | 840291011152 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBB003WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Spiral® Bouillon/ Cream Soup Bowl Saucer, 6" dia., round, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
