Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DBB001WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DBB001WHP23 Spiral® Plate 6-1/2" Dia. Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DBB001WHP23 |
| Manufacturer Part # | DBB001WHP23 |
| Size | 6.500" = 6-1/2" |
| Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 7.93 lbs |
| UPC | 840291006202 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DBB001WHP23, Spiral® Plate, 6-1/2" dia., round, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
