Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP092WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP092WHP23 Bevel Plate 6" X 6" X 1"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP092WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP092WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Size | 6.000" = 6" |
| Shape | Round |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 8.37 lbs |
| UPC | 840291044259 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP092WHP23, Bevel Plate, 6" x 6" x 1"H, Round, High Gloss, Porcelain, White (Packed By: 12 Each Per Case)
