Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP081WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP081WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Kyoto™ Plate
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP081WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP081WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Edge Type | Rolled Edge |
| Size | 7.000" = 7" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 8.15 lbs |
| UPC | 840291027214 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP081WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Kyoto™ Plate, 7" x 5", rectangular, rolled edge, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
