Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP073WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP073WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Monaco Plate
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP073WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP073WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Round |
| Rim Style | Wide Rim |
| Size | 5.000" = 5" |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 4.41 lbs |
| UPC | 840291027283 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP073WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Monaco Plate, 5" dia., round, wide rim, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
