Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP045WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP045WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Mod® Plate
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP045WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP045WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Size | 7.500" = 7-1/2" |
| Shape | Triangular |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 4.41 lbs |
| UPC | 840291017444 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP045WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Mod® Plate, 7-1/2" x 4", triangle, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
