Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP044WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP044WHP23 Canvas® Plate 5-1/2" X 5-1/2" X 1/4" Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP044WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP044WHP23 |
| Size | 5.500" = 5-1/2" |
| Edge Type | Curved Edge |
| Shape | Square |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 840291017420 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP044WHP23, Canvas® Plate, 5-1/2" x 5-1/2" x 1/4", square, curved edges, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
