Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP043WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP043WHP23 Harmony™ Plate 5-1/2" Dia. X 3/4" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP043WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP043WHP23 |
| Shape | Round |
| Rim Style | Deep Rim |
| Size | 5.500" = 5-1/2" |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 5.07 lbs |
| UPC | 840291014276 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP043WHP23, Harmony™ Plate, 5-1/2" dia. x 3/4", round, raised edge, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
