Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP026WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP026WHP23 Mod® Plate 5" X 5" Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP026WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP026WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Square |
| Size | 5.000" = 5" |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 5.95 lbs |
| UPC | 840291004086 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP026WHP23, Mod® Plate, 5" x 5", square, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
