Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china plates.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH DAP013WHP23 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH DAP013WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Mod® Plate
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DAP013WHP23 |
| Manufacturer Part # | DAP013WHP23 |
| Shape | Triangular |
| Size | 12.000" = 12" |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 10.58 lbs |
| UPC | 840291009401 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DAP013WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Mod® Plate, 12" x 6" x 1/2", triangle, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
