Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH solid serving spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BUT033GOS23 solid serving spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BUT033GOS23 Serving Spoon 13-1/2" Brushed Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BUT033GOS23 |
| Manufacturer Part # | BUT033GOS23 |
| Length | 13" - 14" |
| Material | Stainless Steel |
| Handle | Non-insulated |
| Width | 2.75" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 5.07 lbs |
| UPC | 840291050106 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BUT033GOS23, Serving Spoon, 13-1/2", brushed stainless steel, matte brass (Packed By: 12 Each Per Case)
