Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH scoops.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BUT032GOS23 scoops
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BUT032GOS23 Tokyo Ice Scoop 6"L Brushed Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BUT032GOS23 |
| Manufacturer Part # | BUT032GOS23 |
| Construction | Stainless Steel |
| Type | Ice |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.76 lbs |
| UPC | 840291308661 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BUT032GOS23, Tokyo Ice Scoop, 6"L, brushed stainless steel, matte brass (Packed By: 12 Each Per Case)
