Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice and pom tongs.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BUT030BES23 ice and pom tongs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BUT030BES23 Tong 7"L X 0.75"W Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BUT030BES23 |
| Manufacturer Part # | BUT030BES23 |
| Size | 7 - 8" |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.87 lbs |
| UPC | 840291021526 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BUT030BES23, Tong, 7"L x 0.75"W, Stainless Steel, Dune, room360® - Belize (Packed By: 12 Each Per Case)
