Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH serving tongs.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BUT025MSS22 serving tongs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BUT025MSS22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Tongs
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BUT025MSS22 |
| Manufacturer Part # | BUT025MSS22 |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 12 - 16" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 15" |
| Weight | 3.09 lbs |
| UPC | 840291017550 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BUT025MSS22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Tongs, 15"L, stainless steel steel (Packed By: 6 Each Per Case)
