Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH wooden spoons and spatulas.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BUT018BBB93 wooden spoons and spatulas
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BUT018BBB93 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Servewise® Re-usable Spoon
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BUT018BBB93 |
| Manufacturer Part # | BUT018BBB93 |
| Wood Type | Bamboo |
| Length | 3" - 7" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| UPC | 840291013606 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BUT018BBB93, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Servewise® Re-usable Spoon, 5-1/2"L, bamboo (Packed By: 12 Each Per Case)
