Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH wooden spoons and spatulas.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BUT017BBB94 wooden spoons and spatulas
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BUT017BBB94 Servewise® Re-usable Condiment Spoon 3-1/2"L Bamboo
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BUT017BBB94 |
| Manufacturer Part # | BUT017BBB94 |
| Length | 3" - 7" |
| Wood Type | Bamboo |
| Width | 0.75" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| UPC | 840291018281 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BUT017BBB94, Servewise® Re-usable Condiment Spoon, 3-1/2"L, bamboo (Packed By: 24 Each Per Case)
