Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH induction range warmer parts & accessories.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BTC042NAW18 induction range warmer parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BTC042NAW18 Smart Buffet Ware® Domino Magnetic Platform 24.25" X 14" Natural
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BTC042NAW18 |
| Manufacturer Part # | BTC042NAW18 |
| Height | 1.5" |
| Width | 14" |
| Depth | 24.25" |
| Weight | 9.74 lbs |
| UPC | 840291072528 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BTC042NAW18, Smart Buffet Ware® Domino Magnetic Platform, 24.25" x 14", Natural, Wood, Domino (Packed By: 1 Each)
