Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand lift cabinets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BTC001BSS18 hand lift cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BTC001BSS18 Smart Buffet Ware® Hot Food Warmer 15.25" X 14.5" 110v
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BTC001BSS18 |
| Manufacturer Part # | BTC001BSS18 |
| Construction | Stainless Steel & Aluminum |
| Heater | Electric |
| Height | 19.5" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 26.57 lbs |
| UPC | 840291072047 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BTC001BSS18, Smart Buffet Ware® Hot Food Warmer, 15.25" x 14.5", 110v (Packed By: 1 Each)
