Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH portable cooking display stands.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BRI050MSS18 portable cooking display stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BRI050MSS18 Smart Buffet Ware® Domino Dome Stand 24.25" X 13.75" Space-saving Design
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BRI050MSS18 |
| Manufacturer Part # | BRI050MSS18 |
| Height | 4" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 7.72 lbs |
| UPC | 840291071668 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BRI050MSS18, Smart Buffet Ware® Domino Dome Stand, 24.25" x 13.75", space-saving design, 18/10 stainless steel, Silver (create customizable buffet layouts with interchangeable and connectable modules) (Packed By: 1 Each)
