Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH pedestal display stands.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BRI018BSS18 pedestal display stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BRI018BSS18 Smart Buffet Ware® Domino Stand 13.75" Square Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BRI018BSS18 |
| Manufacturer Part # | BRI018BSS18 |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 1" - 4" |
| Shape | Square |
| Height | 4" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 6.22 lbs |
| UPC | 840291071644 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BRI018BSS18, Smart Buffet Ware® Domino Stand, 13.75", Square Stainless Steel, Square, Silver, Domino (Packed By: 1 Each)

