Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH display riser sets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BRI007BCI28 display riser sets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BRI007BCI28 B³ Buffet Building Blocks® Zig Zag Display Riser Set Of 27"W X 7"D X 22-1/2"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BRI007BCI28 |
| Manufacturer Part # | BRI007BCI28 |
| Base Material | Metal |
| Color | Silver |
| Number of Risers | 1 - 2 |
| Shape | Square |
| Height | 22.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 11.02 lbs |
| UPC | 840291023162 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BRI007BCI28, B³ Buffet Building Blocks® Zig Zag Display Riser, Set of 2,7"W x 7"D x 22-1/2"H, tall, square, metal, silver (priced per set, 1 set per case) (Packed By: 1 Each)
