Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH display riser sets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BRI005BKI28 display riser sets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BRI005BKI28 B³ Buffet Building Blocks® Twist Display Riser Set Of 3 (1) 5-3/4"W X 5-3/4"D X 5-1/2"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BRI005BKI28 |
| Manufacturer Part # | BRI005BKI28 |
| Number of Risers | 3 - 4 |
| Shape | Square |
| Color | Black |
| Base Material | Metal |
| Height | 11.75" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 8.38 lbs |
| UPC | 840291027900 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BRI005BKI28, B³ Buffet Building Blocks® Twist Display Riser, Set of 3, (1) 5-3/4"W x 5-3/4"D x 5-1/2"H, (1) 6-3/4"W x 6-3/4"D x 8"H, (1) 7-3/4"W x 7-3/4"D x 11-3/4"H, square, metal, matte black (priced per set, 1 set per case) (Packed By: 1 Each)
