Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH display riser sets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BRI003PTI20 display riser sets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BRI003PTI20 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! B³ Buffet Building Blocks® Display Riser
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BRI003PTI20 |
| Manufacturer Part # | BRI003PTI20 |
| Base Material | Metal |
| Number of Risers | 3 - 4 |
| Shape | Round |
| Color | Green |
| Height | 8" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 4.45 lbs |
| UPC | 840291017628 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BRI003PTI20, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! B³ Buffet Building Blocks® Display Riser, Set of 3, (2) 6-1/2" dia. x 4" H, (1) 7" dia. x 8" H, round, hand-fused, powder-coated iron, patina (priced per set, 2 sets per case) (Packed By: 2 Each Per Case)
