Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH display riser sets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BRI002GOI20 display riser sets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BRI002GOI20 B³ Buffet Building Blocks® Link Display Riser Set Of 3 (2) 6-1/2" W X 6-1/2" D X 4" H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BRI002GOI20 |
| Manufacturer Part # | BRI002GOI20 |
| Color | Brown |
| Shape | Square |
| Number of Risers | 3 - 4 |
| Base Material | Metal |
| Height | 8" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 6.83 lbs |
| UPC | 840291017635 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BRI002GOI20, B³ Buffet Building Blocks® Link Display Riser, Set of 3, (2) 6-1/2" W x 6-1/2" D x 4" H, (1) 7" W x 7" D x 8" H, square, linked design, hand-fused, food-safe painted iron, coppered (priced per set, 2 sets per case) (Packed By: 2 Each Per Case)
