Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH drip trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BPT036BSS22 drip trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BPT036BSS22 Dots Drip Tray 6" X 6" X 1" Footed
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BPT036BSS22 |
| Manufacturer Part # | BPT036BSS22 |
| Shape | Square |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 6" - 10" |
| Color | Silvers |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 5.35 lbs |
| UPC | 840291014221 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BPT036BSS22, Dots Drip Tray, 6" x 6" x 1", footed, streamlined, stainless steel (Packed By: 6 Each Per Case)
