Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH serving and display trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO246NAW18 serving and display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO246NAW18 Smart Buffet Ware® T-Collection Wood Tray Full Size X 1.5"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO246NAW18 |
| Manufacturer Part # | BHO246NAW18 |
| Long Side / Diameter | 21" |
| Short Side | 12" |
| Material | Wood |
| Shape | Rectangular |
| Color | Grays |
| Height | 1.5" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 840291071354 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO246NAW18, Smart Buffet Ware® T-Collection Wood Tray, Full Size x 1.5", Truffle, Wood, Rectangle, Cider, T-Collection (Packed By: 1 Each)
