Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH serving and display trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO244FRT18 serving and display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO244FRT18 Smart Buffet Ware® T-Collection Acrylic Tray Full Size X 3"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO244FRT18 |
| Manufacturer Part # | BHO244FRT18 |
| Shape | Rectangular |
| Material | Acrylic |
| Color | White |
| Long Side / Diameter | 21" |
| Short Side | 12" |
| Height | 3" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 6.28 lbs |
| UPC | 840291071330 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO244FRT18, Smart Buffet Ware® T-Collection Acrylic Tray, Full Size x 3", Ice, Acrylic, Rectangle, Ice, T-Collection (Packed By: 1 Each)
