Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish parts & accessories.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO185BSS18 chafing dish parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO185BSS18 Smart Buffet Ware® Carving Station Drip Pan 26" X 21" Stainless Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO185BSS18 |
| Manufacturer Part # | BHO185BSS18 |
| Type | Drip Tray |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 2.5" |
| Width | 21" |
| Depth | 21" |
| UPC | 840291070852 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO185BSS18, Smart Buffet Ware® Carving Station Drip Pan, 26" x 21", Stainless Stainless Steel, Rectangle, Silver, Pans (Packed By: 1 Each)
