Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH decorative ice display trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO184BSS18 decorative ice display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO184BSS18 Smart Buffet Ware® Cold Display Pan 24" X 14" Mirrored
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO184BSS18 |
| Manufacturer Part # | BHO184BSS18 |
| Construction | Stainless Steel |
| Illuminated | Non-illuminated |
| Width (side - side) | 20" - 29" |
| Shape | Rectangular |
| Depth (front - back) | 10" - 19" |
| Height | 2.25" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 33.73 lbs |
| UPC | 840291070845 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO184BSS18, Smart Buffet Ware® Cold Display Pan, 24" x 14", Mirrored, Stainless Stainless Steel, Rectangle, Silver, Domino (Packed By: 1 Each)
