Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish pans.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO181MUS18 chafing dish pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO181MUS18 Smart Buffet Ware® Food Pan 13.5" X 11" Artisan
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO181MUS18 |
| Manufacturer Part # | BHO181MUS18 |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Oblong |
| Type | Food Pan |
| Height | 2.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| UPC | 840291070807 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO181MUS18, Smart Buffet Ware® Food Pan, 13.5" x 11", Artisan, 4.75 qt., Stainless Steel, Rectangle, Multicolor, Pans (Packed By: 1 Each)
