Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish pans.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO175MUS18 chafing dish pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO175MUS18 Smart Buffet Ware® Roll Top Dripless Water Pan 18" X 5" Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO175MUS18 |
| Manufacturer Part # | BHO175MUS18 |
| Shape | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Water Pan |
| Height | 3.75" |
| Width | 16.75" |
| Depth | 16.75" |
| UPC | 840291070746 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO175MUS18, Smart Buffet Ware® Roll Top Dripless Water Pan, 18" x 5", Stainless Steel, Round, Multicolor, Pans (Packed By: 1 Each)
