Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish pans.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO173MUS18 chafing dish pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO173MUS18 Smart Buffet Ware® Water Pan 12.75" Round X 3.5"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO173MUS18 |
| Manufacturer Part # | BHO173MUS18 |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Water Pan |
| Shape | Round |
| Height | 3.5" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 12.75" |
| UPC | 840291070722 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO173MUS18, Smart Buffet Ware® Water Pan, 12.75", Round x 3.5", Cladded, Stainless Stainless Steel, Round, Multicolor, Pans (Packed By: 1 Each)
