Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish pans.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO167BSS18 chafing dish pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO167BSS18 Smart Buffet Ware® Food Pan 1/2 Size X 4" 6.3 Qt.
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO167BSS18 |
| Manufacturer Part # | BHO167BSS18 |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Oblong |
| Type | Food Pan |
| Height | 4" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 29.21 lbs |
| UPC | 840291070647 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO167BSS18, Smart Buffet Ware® Food Pan, 1/2 Size x 4", 6.3 qt., Stainless Steel, Rectangle, Silver, Pans (Packed By: 1 Each)
