Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish pans.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO166WHP18 chafing dish pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO166WHP18 Smart Buffet Ware® Food Pan 1/2 Size X 2.5" Porcelain
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO166WHP18 |
| Manufacturer Part # | BHO166WHP18 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Oblong |
| Type | Food Pan |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 5.34 lbs |
| UPC | 840291070630 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO166WHP18, Smart Buffet Ware® Food Pan, 1/2 Size x 2.5", Porcelain, 4.25 qt., Porcelain, Rectangle, White, Pans (Packed By: 1 Each)
