Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish pans.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO163WHP18 chafing dish pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO163WHP18 Smart Buffet Ware® Food Pan 2/3 Size X 2.5" Porcelain
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO163WHP18 |
| Manufacturer Part # | BHO163WHP18 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Oblong |
| Type | Food Pan |
| Height | 2.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 14" |
| UPC | 840291070593 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO163WHP18, Smart Buffet Ware® Food Pan, 2/3 Size x 2.5", Porcelain, 3.25 qt., Porcelain, Rectangle, White, Pans (Packed By: 1 Each)

