Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish pans.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO151WHP18 chafing dish pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO151WHP18 Smart Buffet Ware® Food Pan 8.25" Round X 2.5"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO151WHP18 |
| Manufacturer Part # | BHO151WHP18 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Round |
| Type | Food Pan |
| Height | 2.25" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| UPC | 840291070432 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO151WHP18, Smart Buffet Ware® Food Pan, 8.25", Round x 2.5", Porcelain, 1 qt., Porcelain, Round, White, Pans (Packed By: 1 Each)
