Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH beverage ice displays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO149NAW20 beverage ice displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO149NAW20 Full Size Rustic Wood Housing/Pan Set Shallow Natural Includes One BHO142NAW20 Full Size Asheville Housing Shallow Cider
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO149NAW20 |
| Manufacturer Part # | BHO149NAW20 |
| Height | 3.25" |
| Width | 13" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 8.89 lbs |
| UPC | 840291050434 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO149NAW20, Full Size Rustic Wood Housing/Pan Set - Shallow - Natural, includes one BHO142NAW20 Full Size Asheville Housing - Shallow - Cider, and one BHO053CLT20 Full Size Pan - Shallow [Kitted] (Packed By: 2 Each Per Case)
