Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH beverage ice displays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO141NAW20 beverage ice displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO141NAW20 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Rustic Chic Wood Housing
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO141NAW20 |
| Manufacturer Part # | BHO141NAW20 |
| Height | 6.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291048974 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO141NAW20, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Rustic Chic Wood Housing, half-size, 12-3/4"W x 10-1/2"D x 6-1/2"H, deep, natural rustic wood (Packed By: 2 Each Per Case)
