Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH sugar packet holders and caddies.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO138GYB23 sugar packet holders and caddies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO138GYB23 Buffetware Napkin Holder 3-3/4" X 3-3/4" X 2-1/4"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO138GYB23 |
| Manufacturer Part # | BHO138GYB23 |
| Material | Wood |
| Size (approximate) | 3" |
| Color | Grays |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 3.75 lbs |
| UPC | 840291048653 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO138GYB23, Buffetware Napkin Holder, 3-3/4" x 3-3/4" x 2-1/4"H, square, half, bamboo, smoke (Packed By: 12 Each Per Case)
