Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH utensil holders display caddies and flatware holders.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO133GYV21 utensil holders display caddies and flatware holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO133GYV21 1/6 Size Metroweave Housing/Pan Set Mesh Grey Includes One BHO128GYV21 1/6 Size Metroweave® Housing Mesh Grey
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO133GYV21 |
| Manufacturer Part # | BHO133GYV21 |
| Material | Plastic |
| Compartments | 1 Compartment |
| Height | 5.75" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 3.52 lbs |
| UPC | 840291041883 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO133GYV21, 1/6 Size Metroweave Housing/Pan Set - Mesh Grey, includes one BHO128GYV21 1/6 Size Metroweave® Housing - Mesh Grey, and one BHO054CLT21 1/6 Size Pan - Deep [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)

