Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH serving boards.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO124CLG20 serving boards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO124CLG20 B³ Buffet Building Blocks® Buffet Board 19" Dia. X 1/4" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO124CLG20 |
| Manufacturer Part # | BHO124CLG20 |
| Handle | Without Handle |
| Material | Glass |
| Long Side / Diameter | 17" - 23" |
| Shape | Round |
| Height | 0.25" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
| Weight | 17.64 lbs |
| UPC | 840291038524 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO124CLG20, B³ Buffet Building Blocks® Buffet Board, 19" dia. x 1/4", round, tempered glass, clear (Packed By: 2 Each Per Case)

