Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH beverage ice displays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO117BKI20 beverage ice displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO117BKI20 1/2 Size Dots Housing Shallow/Pan Set Matte Black Includes One BHO115BKI20 1/2 Size Dots Housing Shallow Matte Black
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO117BKI20 |
| Manufacturer Part # | BHO117BKI20 |
| Long Side | 12" - 23" |
| Construction | Metal |
| Shape | Rectangular |
| Type | Complete |
| Short Side | 11 Inches (and Under) |
| Height | 2.75" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 4.27 lbs |
| UPC | 840291041111 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO117BKI20, 1/2 Size Dots Housing - Shallow/Pan Set - Matte Black, includes one BHO115BKI20 1/2 Size Dots Housing - Shallow - Matte Black, and one BHO097CLT21 1/2 Size Pan - Shallow [Kitted] (Packed By: 2 Each Per Case)

