Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH beverage ice displays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO116BKI20 beverage ice displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO116BKI20 1/2 Size Dots Housing/Pan Set Deep Matte Black Includes One BHO114BKI20 1/2 Size Dots Housing Deep Matte Black
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO116BKI20 |
| Manufacturer Part # | BHO116BKI20 |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 11 Inches (and Under) |
| Type | Complete |
| Construction | Metal |
| Long Side | 12" - 23" |
| Height | 6" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 8.22 lbs |
| UPC | 840291041104 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO116BKI20, 1/2 Size Dots Housing/Pan Set - Deep - Matte Black, includes one BHO114BKI20 1/2 Size Dots Housing - Deep - Matte Black, and one BHO096CLT21 1/2 Size Pan - Deep [Kitted] (Packed By: 2 Each Per Case)

