Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH beverage ice displays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO095GOI20 beverage ice displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO095GOI20 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! B³ Buffet Building Blocks® Housing
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO095GOI20 |
| Manufacturer Part # | BHO095GOI20 |
| Short Side | 11 Inches (and Under) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Housing Only |
| Construction | Metal |
| Long Side | 12" - 23" |
| Height | 2.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 840291039569 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO095GOI20, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! B³ Buffet Building Blocks® Housing, 1/2-size, 12-1/4" x 9-1/2" x 2-3/4"H, shallow, linked housing design, hand-fused, food-safe painted iron, copper finish (Packed By: 2 Each Per Case)
