RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH beverage ice displays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO090BKI20_ beverage ice displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO090BKI20_ Full Size Zig Zag Housing/Pan Set Deep Matte Black Includes One BHO087BKI20 Full Size Zig Zag Housing Deep Matte Black
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO090BKI20_ |
| Manufacturer Part # | BHO090BKI20_ |
| Construction | Stainless Steel |
| Short Side | 12 - 23 Inches |
| Long Side | 12" - 23" |
| Shape | Rectangular |
| Type | Complete |
| Height | 6" |
| Width | 13" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 14.66 lbs |
| UPC | 840291029416 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO090BKI20_, Full Size Zig Zag Housing/Pan Set - Deep - Matte Black, includes one BHO087BKI20 Full Size Zig Zag Housing - Deep - Matte Black, and one BHO052CLT20 Full Size Pan - Deep [Kitted] (Packed By: 2 Each Per Case)
