Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH countertop pastry display cases.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO083GOI20 countertop pastry display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO083GOI20 Coppered Link Housing/Drawer Set Includes One BRI011GOI28 13" Coppered Link Risers Set Of 2
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO083GOI20 |
| Manufacturer Part # | BHO083GOI20 |
| Construction | Acrylic & Metal |
| Front | Drawers |
| Width (side - side) | 10" (up To) |
| Service Type | Self-service |
| Height | 6.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 14.46 lbs |
| UPC | 840291028556 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO083GOI20, Coppered Link Housing/Drawer Set, includes one BRI011GOI28 13" Coppered Link Risers - Set of 2, one BHO107CLT88 Flat Silicone Strip - Bag of 2, and two BHO079CLT20 -DR Acrylic Display Drawer [Kitted] (Packed By: 2 Each Per Case)
