Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH countertop pastry display cases.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO079CLT20 countertop pastry display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO079CLT20 B³ Buffet Building Blocks® Display Drawer 5-3/4"W X 5-3/4"D X 12-1/2"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO079CLT20 |
| Manufacturer Part # | BHO079CLT20 |
| Service Type | Self-service |
| Width (side - side) | 10" (up To) |
| Construction | Acrylic |
| Front | Drawers |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 14" |
| Weight | 7.27 lbs |
| UPC | 840291028259 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO079CLT20, B³ Buffet Building Blocks® Display Drawer, 5-3/4"W x 5-3/4"D x 12-1/2"H, with handle, acrylic, clear (Packed By: 2 Each Per Case)
