Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH utensil holders display caddies and flatware holders.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO078PTI21 utensil holders display caddies and flatware holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO078PTI21 1/6 Size Patina Flatware Divider Set Includes One BHO061PTI21 1/6 Size Patina Housing/Pan Set Deep
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO078PTI21 |
| Manufacturer Part # | BHO078PTI21 |
| Material | Metal |
| Compartments | 1 Compartment |
| Height | 6" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 7.95 lbs |
| UPC | 840291028549 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO078PTI21, 1/6 Size Patina Flatware Divider Set, includes one BHO061PTI21 1/6 Size Patina Housing/Pan Set - Deep, and one BHO077FRT21 Flatware Divider Insert [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
