Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH beverage ice displays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO068BBB20 beverage ice displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO068BBB20 Full Size Bamboo Basket/Pan Set Shallow Includes One BHO063BBB20 Full Size Bamboo Basket Shallow
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO068BBB20 |
| Manufacturer Part # | BHO068BBB20 |
| Type | Complete |
| Shape | Rectangular |
| Construction | Wood |
| Short Side | 12 - 23 Inches |
| Long Side | 12" - 23" |
| Height | 3.75" |
| Width | 13" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 11 lbs |
| UPC | 840291026545 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO068BBB20, Full Size Bamboo Basket/Pan Set - Shallow, includes one BHO063BBB20 Full Size Bamboo Basket - Shallow, and one BHO053CLT20 Full Size Pan - Shallow [Kitted] (Packed By: 2 Each Per Case)
